– Invest Cuffs 2019 – podsumowanie V edycji konferencji

    • Contrast
    • Layout
    • Font

22 i 23 marca br. Kraków stał się gospodarzem najważniejszego wydarzenia rynków walutowych nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Piąta edycja Konferencji, Targów oraz Gali Invest Cuffs przyciągnęła ponad 4 tysięcy uczestników, światowej sławy prelegentów oraz najważniejszych przedstawicieli branży.

Expo Invest Cuffs 2019 to wyjątkowa okazja do zapoznania się z nowościami w ofercie brokerów oraz przedsiębiorstw ściśle związanych z rynkami inwestycyjnymi począwszy od rynku walutowego, przez nieruchomości aż po inwestycje alternatywne. Na trzech piętrach Krakowskiego Centrum Kongresowego, ponad 4 tysiące uczestników spotkało się z przedstawicielami domów brokerskich, banków, rynkowych ekspertów oraz wytwórców ekskluzywnych produktów, idealnie uzupełniających profil skutecznego i zyskownego spekulanta, tradera czy inwestora. Podczas piątej edycji uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu wystawców, którzy starali się skraść uwagę gości. W tym celu oferowali rozmaite upominki, oraz konkursy.

W oddzielonej części ICE Kraków odbywała się niezależna konferencja skierowana do partnerów biznesowych. Celem tego formatu było stworzenie platformy wymiany opinii, pomysłów oraz umożliwiającej networking. Profesjonaliści z branży mogli zapoznać się z produktami dostawców płynności, technologicznych start-up’ów, podmiotów przetwarzających płatności oraz tworzących oprogramowanie niezbędne do funkcjonowania profesjonalnej platformy brokerskiej. Tym bardziej cieszymy się, że konferencja Invest Cuffs 2019 doceniona została również na arenie międzynarodowej. Na korytarzach spotkać można było wielu gości z zagranicy, którzy przyjechali do Krakowa, by uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Połączenie tych dwóch światów stworzyło idealne warunki zarówno dla inwestorów detalicznych, jak i dla przedstawicieli branży. Koncepcje B2C oraz B2B zapewnią każdej ze stron komfortowe warunki do prowadzenia rozmów oraz poszerzenia wiedzy.

Podobnie jak w trakcie wcześniejszych edycji konferencji, również w 2019 roku goście mieli możliwość całkowicie bezpłatnie wysłuchać wykładów światowych oraz rodzimych ekspertów powiązanych od wielu lat z rynkami walutowymi. Prelekcje te zgromadziły tysiące słuchaczy, którzy po brzegi wypełnili sale krakowskiego Centrum Kongresowego ICE.

Gościem specjalnym tegorocznego expo był Joe DiNapoli, trader z ponad 40-letnim doświadczeniem rynkowym. Warto także dodać, że był on jednym z pierwszych rozpoczynających handlowanie kontraktami terminowymi na S&P 500 w dniu kiedy weszły one do obrotu giełdowego w 1982 roku. Co więcej, handluje nimi do dziś! Oprócz niezwykle wartościowego wykładu i warsztatów była także możliwość zakupienia jego książki z dedykowanym autografem.

Trading Charytatywny

Czwarty rok z rzędu zorganizowany został również trading charytatywny, z którego zyski trafią do najbardziej potrzebujących. Z nieoficjalnych danych wynika, iż dzięki tradingowi charytatywnemu udało się zebrać kwotę blisko 7,5 tys. zł, które przekazane zostaną na szczytny cel. Ponadto, podobnie jak w poprzednich latach, do tej zaszczytnej akcji przyłączyły się również domy maklerskie, które zdeklarowały, że przeznaczą kolejne środki.

Konkurs i Gala rozdania nagród

Już piąty rok z rzędu zorganizowany został również konkurs Invest Cuffs. W trakcie uroczystej gali wyróżnione zostały największe podmioty na polskim i międzynarodowym rynku walutowym, które najsilniej przyczyniły się do rozwoju świadomości inwestorów oraz budowania produktów i usług najwyższej jakości.

 

Back to top