– Trampki na giełdzie – Kraków 3 marca 2023 r.

    • Contrast
    • Layout
    • Font

Trampki na giełdzie – edukacja finansowa i inwestycyjna dla dzieci i młodzieży. Odwiedzaj nasze social media po edukację online, ale też zamów warsztaty lub przyjdź przybić piątkę podczas naszych konferencji!

3 marca 2023 roku w ICE Krakow Congress Centre odbyła się druga edycja „Trampek na giełdzie”. 250 dzieci i młodzieży w wieku 8-17 lat wzięło udział w tej edycji i miało przyjemność pracować z Mentorami z branży finansów i ekonomii.

 

Zapraszamy do śledzenia Trampek ➡️ www.trampkinagieldzie.pl / www.trampki.pro

Przekazujemy wiedzę poprzez:

Konferencje – Nasze Trampkowe konferencje to prawdziwy maraton wiedzy! Każde jednodniowe wydarzenie edukacyjne angażuje kilkunastu Mentorów i przekazuje wiedzę ponad 200 młodym uczestnikom!

Warsztaty – Podczas bardziej kameralnych warsztatów, dla 10-20 uczestników (podstawówka lub liceum), Mentor opowiada o historii finansów, zarządzaniu finansami osobistymi, podstawach inwestowania.

Social Media, telewizja – Prowadzimy wywiady w studio telewizyjnym, przygotowujemy shorty, publikujemy newsy edukacyjne. A wszystko opracowują młodzi – dla młodych. Zapraszamy na nasz Insta, TikTok i YouTube.

Książki – Online’y są fajne, ale my nadal cenimy papier! Wertujemy książki o finansach i inwestowaniu, opiniujemy, wybieramy te, które są ciekawe. Zapraszamy do naszej sekcji książkowej na stronie maklerska.pl !

#PrezesTeżCzłowiek – Wszystkie nasze akcje – konferencje, warsztaty, wywiady tv angażują ekspertów rynku kapitałowego, dyrektorów, członków zarządów, prezesów instytucji finansowych. Pokazujemy, że #PrezesTeżCzłowiek i że można się wiele od takiego nauczyć!

 

Odwiedzaj nasze social media po wiedzę!

https://www.instagram.com/trampki_na_gieldzie/

https://www.linkedin.com/company/trampki-na-gie%C5%82dzie/

https://www.tiktok.com/@trampki_na_gieldzie

https://www.youtube.com/@trampkinagieldzie

 

 

Back to top