– Eventy

    • Contrast
    • Layout
    • Font

„Trampki na giełdzie” to formuła, której celem jest edukacja finansowa i inwestycyjna dzieci i młodzieży. Podana w sposób ultra ciekawy, bo przecież inwestycje mogą być ciekawsze od gamingu!

Edukujemy dzieci w wieku szkolnym / podstawówka i młodzież licealną, a wszystko za darmo, bo uważamy że wiedza finansowa w Polsce powinna być dostępna dla wszystkich!

Edukację prowadzić będziemy

Read more

Już od kilku lat Fundacja Invest Cuffs organizuje konferencję, targi oraz konkurs. W tym roku odbyła się już ósma edycja tego wydarzenia. Jednym z najważniejszych jego punktów jest uhonorowanie prestiżowymi nagrodami osób i podmiotów, które w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju świadomości inwestorów oraz budowania produktów i usług najwyższej jakości.

Poznaj laureatów konkursu Invest Cuffs

Read more

Już od kilku lat Fundacja Invest Cuffs organizuje konferencję, targi oraz konkurs. W tym roku odbyła się już siódma edycja tego wydarzenia. Jednym z najważniejszych punktów tego wydarzenia jest uhonorowanie prestiżowymi nagrodami osób i podmiotów, które w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju świadomości inwestorów oraz budowania produktów i usług najwyższej jakości.
Poznaj laureatów konkursu Invest

Read more

Już od kilku lat, zawsze w marcu, Fundacja Invest Cuffs organizuje konferencję, targi oraz konkurs. W tym roku miała odbyć się już szósta edycja tego wydarzenia. Na pięciu salach wykładowych ICE Kraków Congress Centre uczestnicy mieli wysłuchać wykładów prowadzonych przez blisko 80 prelegentów. Plany te pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa, która zmusiła organizatorów do odwołania wydarzenia.
Wychodząc

Read more

22 i 23 marca br. Kraków stał się gospodarzem najważniejszego wydarzenia rynków walutowych nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Piąta edycja Konferencji, Targów oraz Gali Invest Cuffs przyciągnęła ponad 4 tysięcy uczestników, światowej sławy prelegentów oraz najważniejszych przedstawicieli branży.
Expo Invest Cuffs 2019 to wyjątkowa okazja do zapoznania się z nowościami w

Read more

Jednym z najważniejszych punktów Invest Cuffs jest rozdanie prestiżowych nagród dla najlepszych podmiotów w branży. Jesteśmy w Krakowie, w Centrum Kongresowym ICE, trwa gala rozdania nagród. W powietrzu można wyczuć atmosferę oczekiwania, nominowani nerwowo wiercą się na siedzeniach, czekając na wyczytanie swoich nazwisk. Poznajcie zwycięzców V edycji nagród Invest Cuffs w poszczególnych kategoriach!
 

DAM MAKLERSKI ROKU

Read more

Back to top